Kokosová masáž

Relaxační vyživující masáž s vůní kokosu uvolní vaše tělo i mysl. Budete se cítit od hlavy až k patě zahaleni do jemné exotické vůně dálek. Jedinečný odpočinek s nádhernou uklidňující vůní.

Kokosová masáž zpravidla začíná přírodním kokosovým peelingem, s jehož pomocí dojde ještě před samotnou masáží k odstranění šupinaté kůže a prokrvení pokožky.

Díky peelingu hrubými částečkami bude pokožka celého těla připravena k absorpci výživných látek z panenského kokosového oleje, kterým masáž probíhá. Peeling zároveň omlazuje pokožku, urychluje výstavbu nové zdravé tkáně, vyživuje a hluboce hydratuje.

Takto ošetřená pokožka je dokonale připravená pro masáž pravým kokosovým olejem. Na závěr vás čeká kokosový zábal v délce 10 minut, který završí vyživující péči o pokožku.

Kokosový olej je odnepaměti ceněn pro své blahodárné účinky na organismus. Užití v kulinářství je všeobecně známo,ale věděli jste, že kokosový olej dlouhodobě hydratuje a zvlhčuje pokožku? Jeho složení je blízké tukům v pokožce, proto jej ochotně přijímá a využívá pro svou regeneraci.

Pracujeme s bio kokosovým olejem, který pochází z palmových hájů na pobřeží jižní Indie. Palmy jsou pěstovány v čisté přírodě podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství. Zralé plody jsou ručně zpracovány tradiční metodou lisování zastudena. Jedině tak si olej uchovává všechny vitamíny a antioxidační látky prospěšné lidskému organismu.

© 2016 RELAX STUDIO. Dědibaby 25, Vojkovice, 277 44
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!