Medová masáž

Medová detoxikační masáž

Přírodní očistná kůra s jemnou uvolňující masáží

Výborná při jarních očitných kůrách. Při masáži dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla. Přes reflexní zóny stimuluje činnost orgánů těla, může se podílet i na jejich vyléčení. Silně oživuje celý organismus.

Detoxikační masáž medem, je velmi důležitý prostředek lidového léčitelství, který působí velmi účinně proti rozvinutým nemocem, báječně se hodí i ke zvládnutí stavu stresu, k léčení chronických chorob opotřebování věkem a nezdravým způsobem života.

Med jako aktivátor obnovuje přirozenou detoxikační schopnost celého organismu. Pomocí medu jsou při masáži vysávány staré usazeniny a jedy z kůže těla a tělesných tkání ven. Masáží nervovýchzakončení zad stimulujeme činnost orgánů. Samotná masáž zlepšuje funkci trávení, posiluje imunitu, oslabuje negativní projevy na pokožce jako akné, celulitida. Med má blahodárný vliv na kvalitu spánku a zmírnění migrén a depresí.

Co je to "medová masáž"?

Jedná se o ruskou techniku masáže, která využívá přilnavost medu nanášeného na kůži k intenzivní práci s podkožím.

Imunitní systém může být oslaben nebo zhroucen nahromaděnými toxiny a jedy, které se do těla dostávají z životního prostředí, potravin a léků. Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha nemocí. Normální cesty vylučování jedů z těla jsou přes střeva, plíce a pokožku. Pokud toto vylučování nestačí, začne si tělo hledat náhradní dráhy, které jsou příčinou chorob - chronická rýma, senná rýma, záněty nosních dutin, kožní vyrážky, hnisavé pupínky, výtoky, ekzémy, astma, revmatismus, choroby střev, infekce močových cest, svalové bolesti, tvoření puchýřů na pokožce a odlupováním kůže. Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkáních v průběhu života.

Kontraindikace:

  • alergie na med
  • infekční onemocnění
  • otevřené rány a krvácivé stavy
  • cukrovka
  • těhotenství (lze ale max. 20 min)
  • obecné kontraindikace masáže

Frekvence masáže: Jako možná prevence 1x měsíčně, jako léčba 1x až 2x týdně, klouby maximálně 2x měsíčně!

Další doporučení:

  • zvýšit příjem tekutin, nejlépe čisté neperlivé vody bez příchuti
  • po masáži cca 12h nepoužívat na ošetřené partie těla chemické tělové a vlasové šampóny
  • zejména po první návštěvě se dostaví u osob s větším toxickým zatížením krátkodobá únava, proto si po masáži naplánujte spánek

Objednat na masáž

© 2016 RELAX STUDIO. Dědibaby 25, Vojkovice, 277 44
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!