Ubytování

Provozujeme zároveň rodinný Penzion u Matýska, který se nachází ve stejném objektu a nabízíme zde příjemné rodinné  ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.

Rodinný penzion se nachází v malé obci Dědibaby přímo na oblíbené Vltavské cyklostezce č.7 Praha-Mělník. Penzion nabízí klidné ubytování ve dvou nově zrekonstruovaných pokojích. V letních měsících možnost stanování, posezení na zahrádce či v našem rodinném bistru. Dětem je k dispozici dětské hřiště.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází nedaleko Prahy v obci Dědibaby mezi obcemi Kralupy nad Vltavou, Mělníkem a Neratovicemi, přímo na oblíbené mezinárodní cyklotrase Praha-Mělník-Drážďany.

Pokoje

Penzion nabízí jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky a jeden 3-lůžkový pokoj. V obou pokojích se nachází LED TV, pokoje jsou zařízeny novým nábytkem a nově zrekonstruovány.

Služby

V rámci ubytování nabízíme našim hostům Wifi internet zdarma, za poplatek možnost využít naše relaxační studio - infrasauna, masáže, cvičení. Celoročně nabízíme též různé relaxační pobytové balíčky.

Parkování

Parkování  zdarma před objektem.

Stravování

Celoročně nabízíme ubytovaným hostům možnost stravování formou snídaní či polopenze a příjemné posezení v naší kavárně. V letních měsících můžete využít i nabídku naší zahradní restaurace.

Aktivity v okolí

zámky - Veltrusy, Nelahozeves, Mělník
krásné procházky podél Vltavy
koupání v přírodním jezeře VokoviceOdkaz na stránky Penzionu u Matýska

© 2016 RELAX STUDIO. Dědibaby 25, Vojkovice, 277 44
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!